Linki

Baza zdjęć dworów, pałaców i zamków oraz miejsc ciekawych z województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i małopolskiego. Dodatkowo zdjęcia krajoznawcze na zlecenie oraz oferta zdjęć okolicznościowych.
Regionalny portal poświęcony zabytkom Podkarpacia. Znajdziesz tu aktualności oraz artykuły tematyczne.
Polecamy również bezpłatne elektroniczne wersje miesięcznika „Skarby Podkarpackie”.
logoMuzeum Historyczne – Pałac w Dukli mieści się w zabytkowym zespole pałacowo – parkowym Mniszchów. Placówka oferuje wystawy stałe związane z historią pałacu oraz ekspozycje militariów. Na dziedzińcu pałacowym utworzono skansen broni ciężkiej.
Witryna poświęcona jest rodzinnej turystyce aktywnej. Skierowana jest do rodzin w różnym wieku, osób lubiących aktywnie i zdrowo spędzać czas, ludzi z pasją i odkrywców. Pełni ona funkcję e-przewodnika turystycznego głównie po Polsce.
Strona Towarzystwa Opieki nad Zabytkami. Działalność TOnZ koncentruje się wokół współpracy społeczników i profesjonalistów zajmujących się ochroną dziedzictwa kultury.
Towarzystwo pomaga w sprawach związanych z zagrożeniem dziedzictwa lub naruszeniem prawa dotyczącego jego ochrony.
Portal historyczny opisujący Prusy Wschodnie, a w szczególności zespół pałacowy i folwark w Słobitach (Schlobitten), należący do rodu zu Dohna (wywodzącego się z rycerzy Zakonu Krzyżackiego). Znajdziesz tu m.in. aktualne i archiwalne galerie zdjęć oraz rysunki, mapy i projekty.
Katalogi
 Zamieść nasz baner – my zamieścimy Twój!

baner_450x114